Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Правила безпечних покупок
Як використовувати послугу OLX Доставка?

Правила публікації оголошень з послугою OLX Доставка

Оголошення з послугою OLX Доставка привертають більше потенційних покупців, тому для укладання швидкої та успішної угоди, будь ласка, дотримуйтесь простих правил:

     1. Один товар 

З його вірними параметрами: розмір, тип, колір та інше. Таким чином, покупець зможе оформити замовлення саме на той товар, який йому цікавий і вам не доведеться скасовувати замовлення, якщо якийсь з параметрів покупця не влаштовує (наприклад, не той розмір або колір).

     2. Правдива ціна 

Ціна вказана за одну одиницю. Це важливо - так, як при оформленні замовлення на карті покупця блокується сума вартості конкретного товару, вартість доставки та комісія. Якщо ви продаєте товар оптом, сформуйте комплекти одиниць товару з вірною ціною за весь лот. Для оголошень з вартістю товару 0,2 грн; 0,5 грн; 2 грн та ін. не може бути підключена послуга OLX Доставка - продавати з послугою OLX Доставка можна товари вартістю від 30 грн. і до 24 799 грн.

     3. Пропозиція актуальна 

Якщо товару немає в наявності, будь ласка, деактивуйте оголошення.

     4. Пропонуйте оригінальний предмет продажу

Якщо в оголошенні пропонується неоригінальний товар (копія / репліка / підробка) - послуга OLX Доставка не може бути включена для такого оголошення. Згідно з правилами міжнародних платіжних систем VISA International Service Association і MasterCard Worldwide, не допускається приймання грошових коштів від продажу неоригінальних товарів, що робить неможливим використання послуги OLX Доставка.

Які є обмеження для послуги OLX Доставка?