Додати оголошення

Центр підтримки

OLX доставка
Изменения лимитов в рубриках от 05.09.2017

Які картки можна використовувати для "OLX доставки"?

Щоб скористатися послугою "OLX доставка", можна використовувати банківські платіжні картки, випущені будь-яким українським банком – для приватної особи. Валютну карту можна використовувати тільки для оплати товару Покупцем. У разі не успішної угоди повернення коштів Покупцеві на валютну карту технічно неможливе. Будь ласка, не використовуйте картку-ключ до рахунку фізичної особи-підприємця, ми не зможемо зарахувати на неї кошти.

ВАЖЛИВО! Якщо ви плануєте скористатися кредитною карткою, зверніться в банк-емітент і з'ясуйте всі умови для покупок і переказів з картки на картку в інтернеті. Банк може стягувати додаткову комісію. Покупка на OLX передбачає переказ коштів за товар з карти Покупця на карту продавця.

Перед тим, як використати віртуальну картку, зверніться, будь ласка, до банку-емітента та переконайтеся, що для цієї картки дозволено здійснення операцій в інтернеті і на неї можливе зарахування коштів.

Вводити дані банківської картки на OLX у рамках послуги "OLX доставка" абсолютно безпечно. За збереження цих даних відповідає наш фінансовий партнер, котрий сертифікований за стандартами безпеки платіжних систем VISA/Mastercard. Дані картки будуть доступні лише самому користувачу.

(!) Перед активацією послуги продавець обов'язково повинен перевірити коректність внесення даних банківської карти, оскільки подальша зміна буде неможлива. Додати іншу карту буде можливо в новому оголошенні.