Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

В каких рубриках действуют лимиты?
Лимиты для профессиональных пользователей

Які картки можна використовувати для послуги "OLX доставка"?

Щоб скористатися послугою "OLX доставка", можна використовувати банківські платіжні картки, випущені будь-яким українським банком – для приватної особи. Валютну карту можна використовувати тільки для оплати товару покупцем. У разі не успішної угоди повернення коштів покупцеві на валютну карту технічно неможливе. Будь ласка, не використовуйте картку-ключ до рахунку фізичної особи підприємця, ми не зможемо зарахувати на неї кошти.

(!) Якщо ви плануєте скористатися кредитною карткою, зверніться в банк-емітент і з'ясуйте всі умови для покупок і переказів з картки на картку в інтернеті. Залежно від типу карти деякі банки можуть стягувати додаткову комісію: з покупця - за переказ коштів, з продавця - за зарахування коштів на рахунок. Покупка на OLX передбачає переказ коштів за товар з карти покупця на карту продавця.

Перед тим, як використати віртуальну картку, зверніться, будь ласка, до банку-емітента та переконайтеся, що для цієї картки дозволено здійснення операцій в інтернеті і на неї можливе зарахування коштів.

Вводити дані банківської картки на OLX у рамках послуги "OLX доставка" абсолютно безпечно. За збереження цих даних відповідає наш фінансовий партнер, котрий сертифікований за стандартами безпеки платіжних систем VISA/Mastercard. Дані картки будуть доступні лише самому користувачу.