Додати оголошення

Центр підтримки

Услуга "OLX доставка"
Что делать при технической неполадке?

Послуга "OLX доставка"

На даний момент існують технічні неполадки по використанню послуги "OLX Доставки", над усуненням яких ми вже працюємо. Приносимо вибачення за тимчасові незручності та дякуємо за розуміння. Якщо при оформленні / підключенні послуги "OLX доставка" ви бачите помилку - пропонуємо наступні варіанти вирішення:

  • NP_CONTACT_ERROR

Якщо ви продавець - зверніться в контакт-центр "Нова Пошта" за номером телефону 0-800-500-609 для актуалізації особистих даних. Якщо ви покупець - після усунення помилки на стороні продавця, використання послуги буде доступним.

  • Відсутня кнопка "Купити з безкоштовною доставкою"

Створіть оголошення повторно і повідомте його номер (ID) в листі до Служби підтримки.

Виникла оскільки в оголошенні вказано неіснуюче (зачинене) відділення "Нова Пошта". Замініть на актуальні дані, якщо ситуація не зміниться - повідомте в Службу підтримки.

  • Якщо не приходить LOOKUPCODE для підтвердження оплати 

Дізнайтеся його в банку в телефонному режимі. Введіть код протягом 30 хв. (!) В банк може не надійти запит, якщо сторінка банку завантажується після підтвердження оплати або ви не відключили програми для блокування реклами в браузері - в таком випадку, змініть браузер і повторіть оплату.

  • Якщо виникає помилка при оплаті в додатку 

Надішліть в листі Службі підтримки дані, а саме: дату і час здійснення покупки і номер телефону покупця.

  • Помилка NP_CLIENT_REGISTRATION_ERROR при підключенні послуги "OLX доставка"

- якщо ПІБ не збігається з зазначеними на стороні "Нова Пошта". Перевірте дані в особистому кабінеті "Нова Пошта". Якщо виникнуть труднощі - можете звертатися на гарячу лінію "Нова Пошта" 0-800-500-609.

- якщо ви зареєстровані на "Нова Пошта" як юридична особа за даними, що вводяться при покупці або підключенні послуги "OLX доставка". Змініть або карту лояльності на "Нова Пошта" на фізичну особу, або змініть номер телефону та електронну адресу на OLX, щоб пройти реєстрацію по послузі "OLX доставка". Якщо будуть труднощі -  звертайтеся на гарячу лінію "Нова Пошта" 0-800-500-609.

Перевірте вкладку Доставка, замовлення оформлене успішно або виникла тимчасова затримка. Сервісні листи в такому випадку не приходять.

  • У профілі статус угоди Safedeal.transaction.status.card_payment_error

- встановлений ліміт на транзакції. Додайте іншу карту або почекайте обнулення лімітів (відбувається 1 числа кожного місяця).

- ліміт на кількість операцій за певний період від банку емітента. Зверніться в банк.

  • Помилка 405 Not Allowed - найближчим часом буде усунена.

Послуга "OLX доставка" - це покращена версія Безпечної угоди:

- замовити послугу стало ще простіше і швидше - при її оформленні необхідно вводити менше даних;

- оформити доставку можна в мобільному додатку OLX.

В майбутньому ми плануємо вдосконалювати послугу, щоб всі наші користувачі могли зручно та безпечно відправляти товари і здійснювати ще більше успішних угод легко по всій Україні.