Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Частые вопросы об услуге "OLX доставка"
Что делать при технической неполадке?

Правила публікації оголошень

Актуальність оголошення.

Заборонена публікація оголошень неактуальних і нереальних об'єктів нерухомості (фейки, рекламні оголошення, «гачки» і тому подібні). Оголошення повинно бути завжди актуальним, тобто рекламований об'єкт нерухомості дійсно продається або здається в оренду. Деактивуйте оголошення відразу після здачі або продажу об'єкта нерухомості.

Місце розташування об'єкта нерухомості.

Вказуйте в оголошенні населений пункт, район, вулицю і номер будинку, які відповідають місцезнаходженню об'єкта нерухомості.

Ціна.

Вказуйте реальну вартість об'єкта, умовна вартість - заборонена. Допускається зазначення вартості за квадратний метр або сотку при здачі в оренду або продажу нерухомості від забудовників (новобудови), землі, комерційної нерухомості. Якщо ви пропонуєте в оренду об'єкт нерухомості для відпочинку, дозволяється вказувати в тексті оголошення варіанти цін в залежності від сезону, але в полы Ціна слід вказати вартість, актуальну на даний момент, також забороняється вказувати вартість за розміщення однієї людини. У категорії Оренда подобово, погодинно ціна вказується тільки за одну добу за мінімальний термін оренди.

Фото.

Додавайте до оголошення тільки фотографії пропонованого об'єкту нерухомості. Забороняється публікація оголошень з кількістю фотографій менше трьох.                           

Не допускається використання зображень, що містять:

- тільки логотипи агентств нерухомості

- фотографії з логотипами / водяними знаками конкурентних рекламних майданчиків

- візитні картки

- колажі фотографій

- фотографії, планування інших об'єктів нерухомості або загальный план

- недостовірні фотографії

- фотографії і картинки з мережі Інтернет, стокові фотографії.

- копій екранів мобільних телефонів, смартфонів, планшетів, ноутбуків і ПК

- будь-які інші символічні зображення, які не мають відношення до пропонованого об'єкту нерухомості

- літерні та цифрові символи, контактна інформація (номери телефонів, e-mail, посилання на сайт і інше)

- фотографії з дозволом менше 1024x768 пікселів

- фотографії з частковим або повним зображенням людей, тварин і предметів які прямо не відносяться до об'єкта нерухомості

- розмиті, нечіткі фотографії.

Опис об'єкта нерухомості.

Текст оголошення (опис) повинен містити тільки інформацію про рекламований об'єкт нерухомості. Інформація про інші об'єкти нерухомості суворо забороняється. Опис і заголовок не повинні бути прописані великими літерами та не повинні містити знаки або символи які не несуть змістовного навантаження і погіршують сприйняття тексту. В описі забороняється вказувати контактну інформацію, вартість об'єкта нерухомості, опис бізнес-послуг що надаються, перерахування варіантів об'єктів нерухомості та інше. В описі повинна бути зазначена точна адреса об'єкта нерухомості, який рекламується в оголошенні.

Один об'єкт нерухомості.

В одному оголошенні допускається реклама одного об'єкта нерухомості. У разі, якщо об'єкт нерухомості може мати кілька варіантів планувань, необхідно створити для кожного планування окреме оголошення. Якщо ви пропонуєте однотипні об'єкти нерухомості, з однаковим плануванням, в тому числі розташовані в одному житловому комплексі, слід позначити кожен конкретний об'єкт в описі або виділити його на фотографії.

Редагування значної частини заголовка і опису оголошення.

Заміна одного об'єкта нерухомості на інший, надання інформації щодо іншого об'єкта нерухомості в рамках одного оголошення заборонено і є порушенням правил. Для рекламування квартири, будинки, кімнати слід створити нове оголошення. Якщо ліміт рубрики вичерпаний, то Ви можете придбати пакет оголошень або додаткове розміщення.

Приватна особа або Бізнес.

Параметр Приватна особа в рубриці Нерухомість означає, що ви власник нерухомості, на якого оформлений договір купівлі / продажу. Параметр Бізнес - посередник, агент, ріелтор, представник власника, інвестор, забудовник і т.д. Параметр Бізнес необхідно вибирати, якщо ви власник кількох об'єктів нерухомості, які продаєте або здаєте в оренду з метою отримання доходу або діяльність в сфері Нерухомості є основним видом зайнятості. Якщо ви особисто не є власником пропонованого об'єкту нерухомості, то необхідно вказувати параметр Бізнес.  Користувачам, які купують пакети розміщень в категорії Нерухомість автоматично буде присвоєно параметр Бізнес.

Контактна інформація.

При розміщенні оголошення в поле «Ім'я» дозволено вказувати своє власне ім'я або ім'я та по батькові. Забороняється вказувати символи, цифри, контактний номер телефону, скорочення, абревіатури і подібне. Також забороняється написання в поле ім'я слів і словосполучень, наприклад: відділ продажів, ріелтор, агент, агентство, менеджер, продавець, власник і інші. При розміщенні оголошення в поле «Номер телефону» необхідно вказувати тільки діючий і актуальний номер телефону, що належить автору оголошення. Вказуючи номер телефону слід дотримуватись такого формату: +38 (0 **) *** ** **. Забороняється в написанні номера телефону використовувати символи, крім позначення коду оператора мережі зв'язку символами «(« і «)».

Попит.

Оголошення, що відображають попит на нерухомість (Зніму, Куплю, Викуп, Візьму, Прийму в дар, Шукаю та ін.) Не допускаються до публікації. Якщо у вас виникла необхідність пошуку об'єкта нерухомості, рекомендуємо вам скористатися пошуком.

Один обліковий запис - один користувач.

Діяльність (розміщення оголошень, прийом дзвінків, відповіді на повідомлення та інше), в рамках одного облікового запису, може здійснювати тільки один користувач.                  Створення корпоративний обліковий запис можна в системі Atlastock.

Нерухомість за кордоном.

Для Публікації оголошень про продаж / оренду нерухомості за кордоном та патенти потрібно вибрати рубрику Нерухомість / Нерухомість за кордоном.

Вимоги до якості оголошень.

Рекомендації з оформлення ефективних оголошень з купівлі / оренді об'єктів нерухомості: Як створити привабливе оголошення?.