Додати оголошення

Центр підтримки

Услуга "OLX доставка"
Что делать при технической неполадке?

Нерухомість: правила публікації

Актуальність оголошення. Оголошення має бути актуальним на даний момент. Своєчасно деактивуйте оголошення, якщо пропонований в ньому об'єкт нерухомості вже зданий або проданий.

Місце розташування об'єкта нерухомості. Вказуйте в оголошенні область і місто (населений пункт, район), які відповідають місцезнаходженням пропонованого об'єкту.

При публікації оголошень про обмін закордонної нерухомості на нерухомість в Україні, оголошення слід розміщувати в рубрику Обмін нерухомості. При цьому правильним буде вибір того населеного пункту, у якому знаходиться український об'єкт.

Вибір рубрики. Вибирайте рубрику, що відповідає вашій пропозиції й типу пропонованого об'єкту.

При публикації пропозицій оренди кімнат, квартир та будинків правильно вибирайте підрубрику, що характеризує строк оренди: погодинно, подобово чи довготривало.

Пропозиції об'єктів, які не закріплені за конкретним місцем розташування (гараж без місця, зруб без місця), не є пропозиціями об'єктів нерухомості й публікуються в рубриці Дім і сад / Будівництво / ремонт.

Усі оголошення про будівництво нерухомості слід розміщувати в рубрику Бізнес і послуги / Будівельні послуги.

Якщо Ви ріелтор і надаєте перелік своїх послуг в оголошенні, Вам слід опублікувати своє оголошення в рубрику Бізнес і послуги / Юридичні послуги.

У рубрику Нерухомість / Продаж квартир / Новобудови можна публікувати ті оголошення про квартири, на які ще жодного разу не оформлювалося право власності, первинне житло (квартири в ще не побудованих будинках), а також квартири після будівельників.

Якщо Ви пропонуєте номери в готелях, послуги хостелів з однією фіксованою ціною, то правильна рубрика для таких оголошень - Нерухомість / Оренда кімнат / Оренда кімнат на добу.

Якщо Ви пропонуєте кілька номерів, кімнат на вибір з різними цінами, праильною буде рубрика Бізнес і послуги Туристичні / Імміграційні послуги.

Ціна. Вказуйте реальну вартість об'єкта. Вказівка ​​умовної вартості неприпустима.

В оголошеннях рубрик Новобудови, Продаж приміщень, Оренда приміщень, Продаж землі, Оренда землі допускається вказівка ​​ціни за квадратний метр / сотку.

Якщо Ви пропонуєте в оренду об'єкт нерухомості для відпочинку, дозволяється вказувати в тексті оголошення варіанти цін залежно від сезону, але в поле Ціна слід вказати вартість, актуальну на даний момент.

Фото. Додавайте до оголошення тільки ті фото, які відповідають пропонованим об'єкту нерухомості. Не допускається використання зображень, що містять тільки логотипи агентств нерухомості, будь-які інші символічні зобрабення, що не мають стосунку до пропонованого об'єкту зображення.

Один предмет. Допускається публікація оголошень з описом тільки одного об'єкта нерухомості. При цьому в рубриках Продаж приміщень, Оренда приміщень, Продаж землі, Оренда землі в описі оголошення можна вказати кілька однотипних об'єктів нерухомості в межах одного житлового комплексу (будинку, певної житлоплощі) з однією ціною за м2 (сотку).

Приватна особа / Бізнес. Вам необхідно вибирати правильний параметр Приватне / Бізнес при публікації оголошення.

Параметр Приватне в рубриці Нерухомість означає, що ви власник нерухомості, на якого оформлений договір купівлі / продажу.

Параметр Бізнес - посередник, агент, ріелтор, представник власника, забудовник тощо. Якщо ви особисто не є власником пропонованого об'єкту нерухомості, то рекомендуємо вказувати параметр Бізнес.

Попит. Оголошення, що відображають попит на нерухомість (Зніму, Куплю, Викуп, Візьму, Прийму в дар, Шукаю та ін.) не допускаються до публікації.

Якщо у Вас виникла необхідність пошуку об'єкта нерухомості, рекомендуємо Вам скористатися пошуком на OLX.

Обмін нерухомості. Оголошення про обмін необхідно публікувати в ту рубрику, до якої відноситься пропонований об'єкт обміну.

Приклад, оголошення "Міняю Авто на квартиру" необхідно опублікувати в рубрику Транспорт, а не в рубрику Обмін нерухомості.

Закордонна нерухомість. Для публікації оголошень про продаж / оренду нерухомості за кордоном необхідно вибирати рубрику Нерухомість / Нерухомість за кордоном.