Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Правила безпечних покупок
Як використовувати послугу OLX Доставка?

Переваги платних послуг

Щодня на OLX подається понад 100 000 нових оголошень. Кожне з них потрапляє в список обраної вами рубрики та опускається вниз щоразу, як надходять нові оголошення. Очевидно, що перші позиції рубрики привертають набагато більше уваги користувачів і оголошення на перших сторінках більш успішні й ефективні.

При замовленні додаткових послуг - VIP-оголошення, Топ-оголошення, Підняти вгору списку (на 1 або 7 днів) або наборів послуг Легкий старт, Швидкий продаж, Турбо продаж - ваше оголошення отримає максимальну кількість переглядів, оскільки відображатиметься на найпомітніших позиціях, а отже - ви зможете продати товар або знайти клієнта в декілька разів швидше.

VIP-оголошення знаходяться на головній сторінці OLX, яку переглядають 1 500 000 разів на день. Це найкращий спосіб отримати максимальну кількість контактів і продажів - у 20 разів більше у порівнянні зі звичайними оголошеннями.  
Як замовити послугу? Яка вартість?

Топ-оголошення (+Виділення кольором) відображається в спеціальному однойменному списку, що знаходиться над списком звичайних оголошень рубрики.

Також цей список відображається над результатами внутрішнього пошуку по сервісу. Топ-оголошення отримують у 10 разів більше переглядів та у 5 разів більше відгуків, ніж звичайні.
Як замовити послугу? Яка вартість?

Підняти вгору списку (на 1 або 7 днів). Щохвилини в рубрику надходять нові оголошення й ваше опускається все нижче в списку обраної рубрики, але в будь-який момент ви можете оновити ваше оголошення за датою за допомогою послуги Підняти вгору списку.
Як замовити послугу? Яка вартість?