Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Достигнут лимит, не могу опубликовать новое объявление
Компенсация за период обновления сервиса 6.12

Переваги платних послуг

Щодня на OLX подається понад 100 000 нових оголошень. Кожне з них потрапляє в список обраної вами рубрики та опускається вниз щоразу, як надходять нові оголошення. Очевидно, що перші позиції рубрики привертають набагато більше уваги користувачів і оголошення на перших сторінках більш успішні й ефективні.

При замовленні додаткових послуг - VIP-оголошення, Топ-оголошення, Підняти вгору списку (на 1 або 7 днів) або наборів послуг Легкий старт, Швидкий продаж, Турбо продаж - ваше оголошення отримає максимальну кількість переглядів, оскільки відображатиметься на найпомітніших позиціях, а отже - ви зможете продати товар або знайти клієнта в декілька разів швидше.

VIP-оголошення знаходяться на головній сторінці OLX, яку переглядають 1 500 000 разів на день. Це найкращий спосіб отримати максимальну кількість контактів і продажів - у 20 разів більше у порівнянні зі звичайними оголошеннями.  
Як замовити послугу? Яка вартість?

Топ-оголошення (+Виділення кольором) відображається в спеціальному однойменному списку, що знаходиться над списком звичайних оголошень рубрики.

Також цей список відображається над результатами внутрішнього пошуку по сервісу. Топ-оголошення отримують у 10 разів більше переглядів та у 5 разів більше відгуків, ніж звичайні.
Як замовити послугу? Яка вартість?

Підняти вгору списку (на 1 або 7 днів). Щохвилини в рубрику надходять нові оголошення й ваше опускається все нижче в списку обраної рубрики, але в будь-який момент ви можете оновити ваше оголошення за датою за допомогою послуги Підняти вгору списку.
Як замовити послугу? Яка вартість?