Додати оголошення

Центр підтримки

Услуга "OLX доставка"
Что делать при технической неполадке?

Переваги платних послуг

Щодня на OLX подається понад 100 000 нових оголошень. Кожне з них потрапляє в список обраної вами рубрики та опускається вниз щоразу, як надходять нові оголошеня. Очевидно, що перші позиції рубрики привертають набагато більше уваги користувачів і оголошення на перших сторінках більш успішні й ефективні.

При замовленні додаткових послуг - VIP-оголошення, Топ-оголошення, Термінове оголошення, Виділене оголошення, Підняття оголошення - ваше оголошення отримає максимальну кількість переглядів, оскільки буде відображатися на найпомітніших позиціях, а отже - ви зможете продати товар або знайти клієнта в декілька разів швидше.

VIP-оголошення знаходяться на головній сторінці OLX, яку переглядають 1 500 000 разів на день. Це найкращий спосіб отримати максимальну кількість контактів і продажів - у 20 разів більше порівняно зі звичайними оголошеннями.  
Як замовити послугу? Яка вартість?

Топ-оголошення + Виділення кольором (в наборі послуг) відображаються в спеціальному однойменному списку, що знаходиться над списком звичайних оголошень рубрики.

Також цей список відображається над результатами внутрішнього пошуку по сервісу.

Топ-оголошення отримують у 10 разів більше переглядів та у 5 разів більше відгуків, ніж звичайні.
Як замовити послугу? Яка вартість?

Підняття оголошення. Щохвилини в рубрику надходять нові оголошення й ваше опускається все нижче в списку обраної вами рубрики, але в будь-який момент ви можете відновити ваше оголошення за датою за допомогою послуги Підняття оголошення.
Як замовити послугу? Яка вартість?