Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Правила безпечних покупок
Як використовувати послугу OLX Доставка?

Послуга «Топ-оголошення»

Як працює послуга «Топ-оголошення»? 

Оголошення знаходяться у верхній частині сторінки рубрики над списком Звичайні оголошення:

Топ-оголошення можна замовити на 7 або 30 днів. У списку Топ-оголошення одночасно знаходиться не більше 5-ти оплачених оголошень, які відображаються у випадковому порядку.

Зверніть увагу! Топ-оголошення відображаються в ротації, а саме: 5 Топ-оголошень вибираються випадковим чином з усіх активних оголошень у топі, при оновленні сторінки вибираються інші 5 оголошень і так далі. Якщо ви не бачите своє оголошення серед активних у топі в даний момент, це означає, що ваше Топ-оголошення зараз переглядає інший користувач, а при оновленні сторінки воно відображається наступному користувачеві та так далі. Всі Топ-оголошення завжди мають однаковий шанс бути показаними.

Якщо Топ-оголошення не відображається вам у момент перегляду, введіть його номер у поле Пошук на OLX для перевірки. Якщо послуга надана успішно, оголошення відображається у двох списках, як на зображенні нижче:

Топ-оголошення також відображається і в загальному списку оголошень рубрики, тобто воно доступне для перегляду одночасно в списку Топ-оголошення і в списку Звичайні оголошення. Топ-оголошення показується вгорі рубрики протягом замовленого періоду, а оголошення із загального списку буде знаходитися на OLX до кінця терміну публікації.

У результатах пошуку за ключовими словами оплачене оголошення відображається як в списку Топ-оголошення, так і в загальному списку.

Як замовити послугу «Топ-оголошення»?

  • на сторінці оголошення за допомогою кнопки:

Коли активується і припиняє діяти послуга «Топ-оголошення»?

Послуга «Топ-оголошення» активується автоматично протягом години з моменту підтвердження оплати. Послуга припинить діяти рівно через замовлену кількість днів в той самий час, коли з'явилося в Топі рубрики.

Як замовити послугу «Топ-оголошення» відразу для декількох оголошень? 

У топі рубрики можуть знаходитись одночасно кілька ваших оголошень. Для цього необхідно замовляти й оплачувати послугу для кожного оголошення окремо.

Чи можна замовляти інші послуги для «Топ-оголошення»?

Для Топ-оголошення можна замовити інші послуги: VIP-оголошення, Підняти вгору списку (на 1, 7 днів) та набори послуг - Легкий старт, Швидкий продаж, Турбо продаж. Всі послуги можуть діяти одночасно для одного оголошення.

Які додаткові переваги при замовленні послуги «Топ-оголошення»?

У блоці зі звичайними оголошеннями на desktop-версії Топ-оголошення буде виділено жовтим кольором.

Чи впливає редагування на відображення «Топ-оголошень»?

Деякі оголошення проходять повторну перевірку після редагування. При цьому вони будуть доступні на сервісі тільки після модерації, яка займає деякий час.

Як перемістити «Топ-оголошення» в іншу рубрику? 

В оплаченому оголошенні редагування рубрики недоступне. При розміщенні оголошень, будь ласка, правильно обирайте рубрику. Якщо ви навмисно або помилково розмістили оголошення в невірній рубриці, то, відповідно до Умов використання, модератор залишає за собою право перенести його в іншу рубрику або видалити.

Чи можна розмістити однакові «Топ-оголошення» в різних рубриках?

Згідно з Правилами OLX, не допускається публікація оголошень в рубриках, які не відповідають темі оголошення, а також повторна публікація однакових оголошень.

Піднімаються чи оголошення після замовлення послуги «Топ-оголошення»?

Ні, оголошення залишаються на своєму початковому місці та опускаються вниз по мірі надходження нових оголошень в рубрику.