Додати оголошення

Центр підтримки

Услуга "OLX доставка"
Что делать при технической неполадке?

Послуга оплачена, але оголошення не відображається

Якщо послуга оплачена, але оголошення не відображається:
1. почекайте 1-5 хвилин після оплати й оновіть кеш (тимчасову пам'ять) вашого браузера, натиснувши клавішу F5 - ваше оголошення повинне знаходитися в Профілі у вкладці Активні;
2. введіть номер оголошення в Пошук і переконайтеся, що оплачена послуга активна:

3. перевірте активацію послуги в Профілі: 

4. перевірте термін розміщення оголошення

Термін розміщення оголошення на OLX 30 днів, по його закінченню оголошення автоматично переміщується в Неактивні. Якщо оголошення ще актуально - натисніть кнопку Активувати:

Оголошення відхилене, оскільки порушує Правила. Необхідно внести в оголошення зміни. Ви отримаєте відповідне повідомлення електронною поштою (якщо ви не отримали листа, перевірте також вміст папки «Спам/Розсилки»). При цьому, кошти за платну послугу автоматично повертаються на ваш рахунок OLX. Після внесення необхідної інформації ви можете знову застосовувати платну послугу до оголошення.

Оголошення було видалене. Оплата послуг не гарантує особливого ставлення до оголошення, якщо воно порушує Правила публикації, розміщене в неправильній рубриці чи, за оцінками користувачів OLX, його зміст недоречний, тому воно може бути видалене. Ви отримаєте відповідне повідомлення електронною поштою (якщо ви не отримали листа, перевірте вміст папки «Спам/Розсилки»). При цьому, кошти за платну послугу автоматично повертаються на ваш рахунок OLX.