Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Правила безпечних покупок
Як використовувати послугу OLX Доставка?

Послуга оплачена, але оголошення не відображається

Якщо послуга оплачена, але оголошення не відображається:

  • почекайте 1-5 хвилин після оплати й оновіть кеш (тимчасову пам'ять) вашого браузера, натиснувши клавішу F5 - ваше оголошення повинне знаходитися в Профілі у вкладці Активні;
  • введіть номер оголошення в Пошук і переконайтеся, що оплачена послуга активна:

  • перевірте активацію послуги в Профілі

  • перевірте термін розміщення оголошення.

Термін розміщення оголошення на OLX 30 днів, по його закінченню оголошення автоматично переміщується в Неактивні. Якщо оголошення ще актуальне - натисніть кнопку Активувати:

Оголошення відхилене (відправлене на доопрацювання), оскільки порушує Правила.

Необхідно внести в оголошення рекомендовані зміни. Ви отримаєте відповідне повідомлення на електронну пошту (якщо ви не отримали листа, перевірте також вміст папки «Спам/Розсилки»). Кошти за платну послугу при цьому не повертаються, після виправлення оголошення, раніше замовлена послуга або набір послуг автоматично продовжить свою дію.

Оголошення було видалене. 

Оплата послуг не гарантує особливого ставлення до оголошення, якщо воно порушує Правила публікації, розміщене в неправильній рубриці чи, за оцінками користувачів OLX, його зміст недоречний, оголошення може бути видалене. Ви отримаєте відповідне повідомлення на електронну пошту (якщо ви не отримали листа, перевірте вміст папки «Спам/Розсилки»). При цьому, кошти за платну послугу автоматично повертаються на рахунок Профілю OLX.