Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Правила безпечних покупок
Як використовувати послугу OLX Доставка?

Логіка розміщення оголошень

Що таке розміщення оголошення?

Це місце в рубриці, яке займає ваше оголошення 30 днів (з моменту публікації).

Розміщення унікального оголошення тільки один раз на 30 днів робить процес пошуку вашої пропозиції більш ефективним, а відповідно ви зможете продати свій товар швидше.

Яка логіка розміщення оголошень?

Термін публікації оголошення - 30 днів.
Він вказаний у Мій профіль на вкладці Оголошення у стовпчику Дата:

Якщо ви опублікували оголошення (платне чи безкоштовне) і видалили його раніше 30 днів або це сталося в процесі модерації, нове розміщення буде доступне лише після закінчення 30 днів з моменту публікації попереднього.

Якщо ви опублікували оголошення (платне чи безкоштовне) і деактивували його раніше 30 днів, дане оголошення переміститься у вкладку Неактивні і буде займати місце у відповідній рубриці. Ви можете повторно активувати його протягом строку дії розміщення (30 днів з моменту першої публікації).

Через 30 днів оголошення автоматично переміщується в Неактивні і звільняє зайняте розміщення. Якщо оголошення ще актуальне, відновіть його за допомогою кнопки Активувати - при цьому воно займе нове розміщення:

Якщо товар проданий або пропозиція більше не актуальна з іншої причини, оголошення можна видалити остаточно за допомогою кнопки Видалити.

Зверніть увагу: якщо оголошення оновлене за датою за допомогою послуги «Підняти вгору списку», це не збільшить термін його публікації - воно перейде в Неактивні через 30 днів від дати розміщення.

Що робити, якщо ліміт рубрики перевищено?

Якщо ліміт рубрики перевищено, можна придбати пакет розміщень або додаткове розміщення. Кількість пакетних розміщень додається до розміщень безкоштовного ліміту.

Приклад. Якщо ви придбали пакет 1 серпня й опублікували оголошення 10 серпня, вони пробудуть на сервісі 30 днів з моменту розміщення, а не від дати покупки пакета.

Зверніть увагу: всі розміщення у рамках пакета можна опублікувати протягом 30 днів від дати його покупки, після 30 днів публікація розміщень з даного пакета буде недоступною.

Приклад. Якщо ви придбали пакет із 5 оголошень 1 січня, то всі 5 оголошень необхідно розмістити у період з 1 по 31 січня.

Більше про ліміти в кожній рубриці дізнайтесь тут.

Як дізнатись, що ви досягли ліміту безкоштовних розміщень?

Якщо кількість активних оголошень в рубриці досягає ліміту або перевищує його, ви побачите відповідне сповіщення:

При натисненні на кнопку Деталі ви побачите список рубрик, в яких досягнутий ліміт. Щоб розширити ліміт, можна придбати пакет або додаткове розміщення.

Чи продовжує покупка додаткових платних послуг термін розміщення оголошення?

Ні. Купуючи платні послуги, ви отримуєте більше відгуків і збільшуєте шанси на швидкий продаж, однак не продовжуєте термін розміщення оголошення. По закінченні 30 днів розміщення оголошення перейде у папку Неактивні.

Приклад. Якщо ви активуєте оголошення на 12-й день його публікації, а платні послуги замовите на 30 днів, оголошення все одно перейде в папку Неактивні.

Не хвилюйтесь! Знаючи термін розміщення оголошення, ви можете оперативно активувати своє оголошення і замовлені раніше послуги продовжать свою дію.

Чи можна редагувати розміщення?

Ви можете додати фото або відредагувати інформацію, пов’язану з раніше опублікованим товаром / послугою. Значне редагування (розміщення іншого товару / послуги, заміна одного товару на інший) вважається новим розміщенням і підлягає видаленню.

Чи можна купувати розміщення по одному?

Так, розміщення можна купувати по одному.