Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Достигнут лимит, не могу опубликовать новое объявление
Не обновляется приложение?

Умови використання корпоративних облікових записів розділу «Нерухомість»

1. Корпоративні облікові записи дозволяють використовувати один обліковий запис на Сайті декільком особам, пов'язаними з Користувачем - власником такого облікового запису трудовими, або агентськими відносинами.

2. Корпоративні облікові записи на Сайті доступні тільки для розділу «Нерухомість» (https://www.olx.ua/uk/nedvizhimost/).

3. Особи, які мають доступ до корпоративного облікового запису мають представляти одного суб'єкта господарювання.

4. Для створення корпоративного облікового запису Користувач зв'язується з відповідальним менеджером проекту «Нерухомість», надає Компанії дані господарюючого суб'єкта (найменування, інформацію про знак для товарів та послуг, або інші засоби індивідуалізації, адресу, номери телефонів, іншу інформацію, яка може бути у запитана менеджером).

5. Для призначення осіб, які можуть використовувати корпоративний обліковий запис, Користувач може використовувати тільки відповідний інструмент CRM системи, та вказує адресу електронної пошти, номери телефонів осіб, яким надається можливість використовувати корпоративний обліковий запис, через CRM систему.

6. Загальна кількість осіб, що мають доступ до корпоративного облікового запису, обмежується 50 (п'ятдесятьма), в залежності від обраного пакета.

7. У разі порушення Користувачем умов використання корпоративного облікового запису, Компанія має право заблокувати обліковий запис Користувача без повернення сплачених коштів.