Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Правила безопасных покупок
Почему заблокирован мой IP-адрес?

Правила безпечних покупок

Безпека - ключовий пріоритет в роботі сервісу OLX. Тому ми робимо все можливе, щоб захистити наших клієнтів від різних схем обману, які регулярно з'являються в інтернеті.

Щоб не бути обманутими, дотримуйтесь простих правил

Не переходьте в месенджери
Обговорюйте деталі угод тільки в чаті OLX і не переходьте в сторонні месенджери - там ми не зможемо гарантувати безпеку (наприклад, якщо вам пропонують обговорити деталі в Viber, Telegram, WhatsApp та ін.).

Оформляйте угоди з OLX Доставка тільки на OLX  
Якщо вам пропонують скористатися "корпоративною доставкою" від компанії, будьте обережні - можливо, вас намагаються обдурити.

Не відправляйте передоплату
Пам'ятайте, що часткова або повна передоплата на банківську картку - відома схема шахрайства. Також ніколи не пересилайте гроші за кордон.

Перевіряйте посилання, за якими переходите
Ми рекомендуємо не відкривати посилання від незнайомих або малознайомих співрозмовників та перевіряти електронну адресу сайту, на який ви переходите. Будьте особливо уважні, якщо сторонній сайт запитує ввід даних авторизації, а також платіжних даних.

Звертайте увагу на домен 

______02_ua.jpg

Такий вид обману, направлений на отримання доступу до конфіденційної інформації користувача, називається фішинг.

Як діють фішинг-шахраї

Одним із сучасних видів шахрайства є так званий фішинг. Він направлений на незаконне отримання даних користувача: логіна, пароля, платіжних даних, одноразових паролів, іншої інформації з обмеженим доступом.

Skhema_po_fishingu_ua.jpg

Приклади фішингових сайтів:
_______.jpg

Фішингові сайти можуть копіювати оригінал до найдрібніших подробиць, а шахрай, використовуючи психологічні прийоми, здатен переконати вас надати конфіденційну інформацію. Не покладайтеся на удачу, перевіряйте посилання.
Також рекомендуємо повідомити про фішинг пошуковій платформі GOOGLE. Так ви допоможете іншим користувачам не стати жертвами фішингу.
Якщо у вас виникли сумніви щодо посилання, яке вам надіслали під виглядом OLX або вважаєте, що зіткнулися з фішингом, ви завжди можете звернутися до нас за консультацією.