Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Правила безпечних покупок
Як використовувати послугу OLX Доставка?

Що таке послуга OLX Доставка?

 olx_dostavka_logo.jpg

Послуга OLX Доставка - це можливість оформлення покупки без передоплати та з доставкою у відділення Нова Пошта.

Послуга створена з метою зробити продажі на OLX безпечними. Гроші за товар від покупця до продавця потрапляють без розголошення даних картки продавця і лише в тому випадку, якщо товар підійшов покупцю (посилку забрали з відділення отримувача). Це так само безпечно, як і платіж з післяплатою. Доставка відбувається з відділення до відділення Нова Пошта.

Фінансовий партнер

Ми ретельно підійшли до вибору фінансового партнера. Їм стала компанія UAPAY. Це національний сервіс миттєвих грошових переказів. Користуватися цим сервісом абсолютно безпечно, адже компанія сертифікована за стандартами безпеки платіжних систем VISA / Mastercard. 

Користуючись послугою OLX Доставка, покупець і продавець погоджуються з умовами публічних договорівумовами згоди на обробку свої персональних данихумовами надання послуг логістичним партнером та публічним договором Нова Пошта, а також приймає Правила послуги OLX Доставка.

Скористатися послугою OLX Доставка на іншому сайті чи у відділенні Нова Пошта неможливоПослуга OLX Доставка доступна лише на сервісі OLX. 

Хто оплачує доставку, упаковку, зберігання та комісію?

Які картки можна використовувати?

Правила публікації оголошень з послугою OLX Доставка