Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Правила безпечних покупок
Як використовувати послугу OLX Доставка?

Як оплатити рахунок-фактуру?

Замовлення послуг

З 01.11.2019 р. при активації оплати через рахунок-фактуру для юридичних осіб та ФОП єдиним доступним способом оплати буде рахунок OLX:

______________________.jpg

Якщо на рахунку OLX недостатньо коштів, кнопка оплати буде неактивною:

_________________________________0_____.jpg

Для поповнення рахунку вам потрібно сплатити Рахунок-фактуру.

Оплата через рахунок-фактуру

При активації способу оплати (поповнення свого рахунку OLX) через рахунок-фактуру, юридична особа/ФОП отримує офіційні закриваючі документи стосовно оплати й наданих послуг (Податкову накладну, Акт виконаних робіт).

Для підключення опції оплати через рахунок необхідно:

  • Внести Реквізити у вашому Профілі OLX;
  • Пройти валідацію й отримати підтвердження даних.

Після активації оплат через рахунок-фактуру, ви можете самостійно виставляти його для поповнення рахунку OLX у вашому профілі.

Як отримати рахунок для оплати?

Для формування рахунку-фактури перейдіть на сторінку поповнення рахунку OLX й оберіть одну із запропонованих сум поповнення.

Єдиним доступним способом оплати буде рахунок-фактура:

________________.png 

_______.png

Рахунок буде сформовано протягом 30 хвилин (зазвичай швидше):

30_______.jpg

Рахунок буде доступний в вашому Профілі OLX на вкладці "Платежі та рахунок OLX"

11499________________OLX.jpg

а також надісланий на контактний e-mail, зазначений в реквізитах (вкладка “Електронні рахунки"):

_________________.jpg

Як оплатити рахунок-фактуру?

Ви можете здійснити оплату зручним для вас способом. Зарахування коштів на рахунок OLX відбувається автоматично після проведення банківської операції. Зазвичай транзакція проходить на наступний робочий день.
(!)Обов'язково В призначенні платежу необхідно зазначити номер і дату рахунку для автоматичного зарахування коштів після оплати. Сума оплати повинна дорівнювати сумі рахунку. Якщо ви оплатите рахунок частково чи на більшу суму, кошти не будуть зараховані на рахунок OLX.

Після успішного зарахування коштів інформація про платіж буде доступна в вашому Профілі на вкладинці Платежі та рахунок OLX.

Зверніть увагу, що для кожного облікового запису (профілю на OLX) - окремий рахунок на оплату для поповнення рахунку OLX.

Закриваючі документи

Акт виконаних робіт формується за результатами календарного місяця й фактичних витрат. Акт виконаних робіт містить інформацію для юридичної особи або ФОП, а не окремого профілю OLX й надсилається одним з способів, обраних в реквізитах (Вчасно або паперова версія).

Приклад №1
Ви виставили й оплатили рахунок на 1500 грн. Протягом місяця ви замовили пакет оголошень на суму 500 грн та рекламні послуги на суму 300 грн. Відповідно Акт виконаних робіт буде надано на суму 800 грн.

Приклад №2
Ви виставили й оплатили рахунок на 1500 грн. Протягом місяця ви не замовляли жодних послуг.  Відповідно Акт виконаних робіт не буде сформовано.
Приклад №3
Протягом місяця ви виставили й оплатили два рахунки - на 1500 грн і 3000 грн. Ви замовили пакет оголошень на суму 1000 грн та рекламні послуги на суму 2500 грн.  Відповідно Акт виконаних робіт буде надано на суму 3500 грн.

Якщо у вас залишилися питання, будь ласка, звертайтеся до Служби підтримки за телефоном 0800205555 (з пн по пт, 9:30-18:00) або до персонального менеджера.