Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Правила безпечних покупок
Як використовувати послугу OLX Доставка?

Коли повернуться гроші покупцю

Коли повернуться кошти якщо покупець не прийшов за посилкою?

Повернення коштів буде здійснено після оформлення повернення посилки продавцеві, на 5-й день. Вартість доставки при цьому не повертається.

Коли повернуться кошти за доставку, якщо оплата за товар не пройшла успішно?

Протягом 35 хвилин кошти за доставку будуть розблоковані та повернені на карту. Оскільки відбувалося блокування коштів, а не їх зняття, при поверненні баланс карти збільшиться без окремої позначки у виписці. У разі, якщо кошти не надійдуть по закінченню зазначеного часу, рекомендуємо почекати 3 дні (термін обробки платежу на стороні банку).

Коли повернуться гроші якщо продавець підтвердив угоду, але не відправив товар?

Якщо продавець підтвердив замовлення і не відправив товар протягом 3 робочих днів - покупцеві буде здійснено повернення грошових коштів на карту протягом 5-6 днів (без урахування дня покупки, неділі та святкових). Для повернення суми доставки може знадобитися додатково до 3 робочих днів. Комісія фінансового партнера за проведення транзакції переказу грошей з карти, за умовами акціїповертається на карту покупця протягом 24 годин. 

Якщо покупець відмовився від посилки у відділенні, коли йому повернуться кошти?

Кошти за товар повернуться на карту покупця автоматично протягом 2,5 годин. Вартість доставки при цьому не повертається.

Коли мені повернуться гроші, якщо продавець не підтвердив угоду протягом 2 днів?

Якщо продавець не підтвердить угоду протягом 2 робочих днів (не враховуючи дня замовлення), угода буде відмінена автоматично та гроші за товар і вартість доставки повернуться на карту покупця. Комісія фінансового партнера за проведення транзакції переказу грошей з карти, за умовами акціїповертається на карту покупця протягом 24 годин. 

Якщо я забрав товар, а потім передумав - як повернути гроші?

Після отримання товару у відділенні Нова Пошта, угода вважається закритою. OLX, UAPAY і Нова Пошта не беруть участі в спорах, що виникають між продавцем і покупцем за закритими угодам: всі розбіжності вирішуються безпосередньо між продавцем і покупцем.

Якщо продавець / покупець скасував замовлення до закінчення 2 робочих днів?

Гроші за товар повернуться автоматично. Для повернення суми доставки може знадобитися додатково до 3 робочих дні.